ایمپلنت دندان

single tooth implant


امروزه با توجه به پیشرفت علم دندانپزشکی روش های بسیار جدید و پیشرفته ای برای داشتن یک دندان سالم و ماندگار ابداع شده است. یکی از بهترین روش ها ایمپلنت دندان می باشد که در مراکز درمانی مختلفی انجام می شود. چنان چه قصد انجام این روش درمانی را دارید؛ بهترین کار مراجعه به کلینیک دندانپزشکی در فرمانیه می باشد. این شیوه درمانی دارای یک پروسه زمان بر می باشد اما با ایمپلنت دندان در فرمانیه می توانید دوره درمان راحت و بی دغدغه ای را تجربه کنید. جهت اطلاع از قیمت ایمپلین و نحوه دریافت نوبت آنلاین ایمپلنت دندان در کلینیک های دندانپزشکی فرمانیه همراه ما باشید.

بهترین ایمپلنت دندان در فرمانیه

متریال مورد استفاده برای انجام ایمپلنت از تیتانیوم و زیرکونیا ساخته شده است. این دو ماده با بدن انسان سازگاری داشته و به راحتی با استخوان فک جوش می خورد. اما این مواد در کشور های مختلف با استفاده از متد متفاوتی ادغام شده و کیفیت های مختلفی دارند. اکثر برند های اروپایی؛ آمریکایی از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند و می توانند بدون هیچ گونه آسیبی تا پایان عمر سالم باقی بمانند.برای انتخاب بهترین ایمپلنت دندان، بهتر است با دندانپزشک مجرب کلینیک ایمپلنت دندان در فرمانیه مشورت کنید و با او در مورد نیازها و شرایط خود صحبت کنید.

استاندارد ترین کلینیک دندانپزشکی در فرمانیه

 • برای انتخاب کلینیک در فرمانیه باید دقت داشته باشید که مرکز درمانی مورد نظر شما حداقل یک سال سابقه کار داشته باشد.
 • در مورد دندانپزشکان فعال در کلینیک تحقیق کرده و با ننتایج کار آن ها بیش تر آشنا شوید.
 • برای انجام ایمپلنت در فرمانیه باید توجه کنید که کلینیک انتخابی شما دارای تجهیزات و امکانات کاملا مدرن و پیشرفته ای باشد.
 • پرسنلی که در مرکز درمانی فعالیت دارند باید خوش برخورد و با حوصله باشند.
 • کلینیک مربوطه باید دارای سایت و پیج های اینستاگرامی باشد تا افراد بتوانند با مراجعه به آن ها با دندانپزشکان و نمونه کار های آن ها آشنا شوند.

انتخاب بهترین دندانپزشک در کلینیک دندانپزشکی در فرمانیه

ایمپلنت دندان به دلیل پایداری و مقاومت بالا، به عنوان یک روش دائمی جایگزینی دندان ها استفاده می شود.کاشت دندان یک فرآیند بسیار حساس و تخصصی می باشد.  به همین خاطر باید در انتخاب دندانپزشک خود دقت کافی داشته باشید تا دندان های سالم و بی نقصی را به شما هدیه دهند. با مراجعه به کلینیک فرمانیه و انتخاب یک دندانپزشک با تجربه و مجرب می توانید به هدف خود برسید.

 • بهتر است که سوابق تحصیلی و میزان تجربه دندانپزشکان در این کلینیک را بررسی کنید.
 • به پیچ اینستاگرام دندانپزشک مورد نظر رفته و با نمونه کار های او آشنا شوید.
 • در مورد برند های با کیفیت ایمپلنت دندان مطالعه کنید؛ پزشک مورد نظر شما باید ایمپلنت های بسیار معتبر و مرغوب را استفاده نماید.
 • می توانید به کلینیک فرمانیه مراجعه کنید و نظر بیماران را در مورد دندانپزشک ها بپرسید.

مزایای انجام ایمپلنت دندان در فرمانیه

 • استخدام دندانپزشکان خبره در کلینیک دندانپزشکی در فرمانیه

برای انجام کار های ایمپلنت در فرمانیه پزشکانی انتخاب شده اند که کاملا بر این کار تسلط دارند. دارای مدارک تحصیلی عالی بوده و از دانشگاه های معتبر دنیا فارغ التحصیل شده اند. بسیار خوش اخلاق و با حوصله هستند و مراجعه کنندگان در بخش ایمپلنت در فرمانیه از نحوه برخورد دندانپزشکان راضی هستند.

 • امکان اخذ نوبت به صورت آنلاین

یکی از بهترین مزایای کلینیک فرمانیه نوبت دهی به صورت آنلاین می باشد. با ورود به سایت این کلینیک و مشاهده جدول نوبت دهی می توانید از نوبت های خالی پزشکان مطلع شوید و نوبت آنلاین ایمپلنت دریافت کنید. با ثبت اطلاعات خود نوبت را دریافت کرده ودر زمان مشخص شده به کلینیک دندانپزشکی در فرمانیه مراجعه می کنید.

 • مشاوره آنلاین از دندانپزشکان ایمپلنت در فرمانیه

این مرکز درمانی شرایطی را فراهم کرده است تا بیماران بتوانند با دندانپزشک مورد نظر در ارتباط باشند. افراد می توانند از طریق واتساپ با پزشک مورد نظر صحبت کرده و مشاوره بگیرند. این بیماران می توانند در مورد هزینه ایمپلنت دندان در فرمانیه؛ مدت زمان پروسه درمان و غیره پرس و جو کنند.

مراحل انجام ایمپلنت دندان در فرمانیه

 1. مشاوره تخصصی دندانپزشک و دادن اطلاعات در زمینه برند ایمپلنت مورد استفاده؛ هزینه و مدت زمان لازم برای انجام عمل و دریافت نوبت آنلاین ایمپلنت در فرمانیه
 2. تشکیل پرونده توسط منشی کلینیک
 3. بررسی شرایط لثه و اطمینان از سلامت لثه فرد
 4. بررسی ضخامت استخوان ها در قسمت فک از طریق گرفتن عکس رادیوگرافی در کلینیک فرمانیه
 5. بررسی شرایط جسمی فرد و نداشتن بیماری هایی از قبیل فشار خون بالا؛ بیماری های قلبی و سابقه سکته
 6. نوبت دهی به بیمار برای شروع عمل ایمپلنت

چه کسانی برای انجام ایمپلنت به کلینیک دندانپزشکی در فرمانیه مراجعه کنند؟

تمام افرادی که دندان های پوسیده دارند و یا قبلا دندان خود را کشیده اند می توانند برای انجام ایمپلنت دندان در فرمانیه کاندید شوند. کسانی که نمی توانند از دندان مصنوعی استفاده کنند؛ بهتر است که ایمپلنت در فرمانیه را انتخاب کنند.

هم چنین افرادی که به دنبال دندان ثابت؛ کاملا طبیعی و زیبا هستند می توانند ایمپلنت دندان را انتخاب کنند.

قیمت انجام ایمپلنت دندان در فرمانیه

در کلینیک فرمانیه به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای عمل ایمپلنت بر روی دندان ها صورت می گیرد. قیمت ایمپلنت دندان بر اساس متریال به کار رفته و میزان تخصص پزشک تعیین می شود. کشور های مختلفی به تولید این مواد مشغول هستند؛ به همین خاطر کیفیت های مختلفی از این مواد موجود می باشد. این تفاوت کیفیت ها سبب تفاوت در قیمت انجام ایمپلنت در فرمانیه می شود. پزشکان در این کلینک ها مرغوب ترین متریال ها را از بهترین کشور های اروپایی و آمریکایی تهیه کرده و در عمل های جراحی خود به کار می برند.

سخن پایانی

ایمپلنت دندان به عنوان یکی از مدرن ترین روش ها برای داشتن یک دندان همیشگی سالم و با کیفیت شناخته شده است. افراد بعد از گذراندن دوره نوجوانی دچار پوسیدگی دندان شده و مجبور به پر کردن دندان و یا عصب کشی آن می شوند. گاهی حتی فرد ناچار به کشیدن دندان ها می شود. با انجام ایمپلنت دندان در فرمانیه می توانید یک دندان زیبا و طبیعی داشته باشید. با مراجعه به کلینیک در فرمانیه به صورت تضمینی اینپلنت کنید و تا پایان عمر دندان های سالمی داشته باشید.

 1. برای انجام ایمپلنت در فرمانیه چه کار هایی باید انجام دهید؟

به سایت کلینیک در فرمانیه مراجعه کرده و به صورت نوبت آنلاین ایمپلنت بگیرید. در زمان مقرر در کلینیک حاضر شوید تا دندانپزشک وضعیت دندان شما را بررسی کند.

 1. چرا قبل از عمل ایمپلنت در فرمانیه باید عکس رادیوگرافی گرفته شود؟

برای آشنایی دندانپزشک با میزان ضخامت استخوان ها در قسمت فک و مشاهده وضعیت ریشه و عصب دندان

 1. برای انتخاب دندانپزشک در کلینیک فرمانیه  و اطلاع از قیمت ایمپلنت دندان چه کار هایی انجام دهیم؟

به پیچ اینستاگرامی دندانپزشک مراجعه کرده و با نمونه کار های او آشنا شویم. از مدارک تحصیلی و سوابق کاری او مطلع شویم. با مراجعه کنندگان قبلی در مورد دندانپزشک مورد نظر خود صحبت کنیم.

18 نظر

  • با سلام و خسته نباشید
   اگر به خوبی از ایمپلنت مراقبت کنید،بیش از 20 سال ماندگاری دارد.

 • سلام
  برای دندان های جلویی از زمان جراحی دندان تا قرار دادن ایمپلنت جایگزین زیبایی برای دندان وجود دارد؟

  • با سلام و احترام
   مدت زمان ایمپلنت دندان بستگی به شرایط استخوان های دندانی دارد. اگر وضعیت دندان ها مساعد باشد 3 الی 4 ماه کافی است.

  • بله اگر دیابت کنترل شده باشه امکانش هست . جهت مشاوره با متخصصان ما با شماره های داخل سایت تماس حاصل فرمایید.

 • سلام
  من 4 ساله که دندان هامو کشیدم ایا در حال حاضر امکان ایمپلنت دندان وجود دارد؟

  • با سلام و وقت بخیر
   لطفا حضوری مراجعه کنید تا قطر و تراکم استخوان فک شما بررسی شود و نتیجه اعلام شود.

  • با سلام
   خیر الزامی نیست، اما هنگام انتخاب روکش میتوانید جرم گیری انجام دهید تا رنگ روکش براساس رنگ دندان ها باشد

 • سلام وقت بخیر دوتا از دندونهام پوسیده شدن به طوری که در ظاهر انگاری دندانی ندارم برای این دو هم ایمپلنت جوابگو هست؟

  • با سلام
   اگر ریشه دندانها سالم باشند میتوان پست و روکش انجام داد، در غیر اینصورت باید به طور کامل تخلیه و با ایمپلنت جایگزین شوند. ابتدا باید تراکم استخوانی دندان هایتان بررسی شود.

  • نمی توان زمان مشخصی برای آن تعیین کرد.
   هر زمانی که از دخانیات مصرف کنید باعث عفونت خواهد شد و عمر ایمپلنت را کاهش می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *